makijaż ślubny

Ślub to nie jest dzień kiedy należy eksperymentować z zupełnie nowym, nieznanym Ci makijażem. Wybierz kolory i tonacje w których czujesz się sobą. W tym sezonie warto pamiętać o konturowaniu i rozświetleniu cery. Twarz po takiej plastycznej manipulacji wygląda spektakularnie. Rozświetlenie pomaga podkreślić Twoje naturalne piękno i świeżość skóry.

Przed ślubem nie zapominajmy o wypoczynku. Aby skóra lepiej wyglądała, była jędrna i zdrowa pozwólmy sobie dzień przed ślubem na wypoczynek i sen w nocy. W zapewnieniu trwałości makijażu i pomoże nam wcześniejsza pielęgnacja skóry. Dzięki odpowiednim zabiegom twarz będzie wyglądała świeżo. W tym  celu można wybrać się do kosmetyczki na zabieg delikatnego złuszczania naskórka i odżywienia skóry. Jest też wiele domowych sposobów na osiągnięcie podobnych efektów jak u kosmetyczki. W tej dziedzinie również służę pomocą.

Warto wykonać makijaż próbny. Jest to dodatkowy koszt ale dzięki niemu masz jedno zmartwienie mniej. Podczas próby dowiesz się jaki makijaż będzie dla Ciebie najlepszy. Gdy wykonasz go kilka tygodni wcześniej będziesz miała czas na podjęcie decyzji o ewentualnych zmianach .

Przy makijażu próbnym zapewne będziesz już po próbnej fryzurze, która jest istotna w całości stylizacji. Nie zapomnij przygotować inspiracji makijażu ślubnego. Warto poszukać w sieci zdjęć makijażu osób o podobnej urodzie do Twojej. Jeśli znajdziesz przykłady makijażu, który Ci się podoba (lub tez nie) przynieś je w dniu wykonania makijażu próbnego. Będzie łatwiej dyskutować o tym co chcemy osiągnąć.

Na próbę załóż coś białego. Ten kolor podkreśli nam makijaż i da wstępne wyobrażenie o efekcie końcowym. Bardzo ważne jest wykonanie zdjęć makijażu ślubnego. Bardzo często inaczej makijaż wygląda na zdjęciu a inaczej w rzeczywistości. Na miejscu mogę wykonać takie zdjęcia własnym sprzętem.